وزیر فرنگستان حسن‌الدین‌شاه بنفش

همین خبرنگار حامی‌ دولت بنفش در اسفندماه سال گذشته هنگامی که با تریتا پارسی‌ به کاخ سفید رفته بود، با دیدن میزهای غذا اختیار از کف داده و نوشت: «...عالی. کوبیده، آش رشته، ماهی سفید، باقلوا، کوکو سبزی و بقیۀ غذاها در کیفیت عالی خانگی!...».

به راستی‌ چرا دیدار جان کری با جواد ظریف، این خبرنگار متملق را این چنین سرمست کرده؟

حال سوالی که مطرح می‌شود این است، مگر «دیدار تاریخی» رمزی کلارک وزیر آمریکایی با ابراهیم یزدی و حمایت مالی‌ آمریکا، چه ارمغانی برای مردم ایران داشت که حال امید معماریان دیدار آمریکایی‌ها با یکی‌ دیگر از مقامات هیئت ایرانی را تاریخی‌ خوانده است؟

گزارش زیر را بخوانید تا دلیل ذوق‌زدگی امید معماریان‌ و دیگر «خبرنگاران شیفتۀ اعیان بنفش» را بهتر درک کنید:

دارایی علی‌اکبر محتشمی در بانک‌های خارج از کشور: ۱۲۵ میلیون دلار در شارجه، ۸۵ میلیون دلار در کویت، ۲۰۰ میلیون دلار در مالزی، مبلغ نامشخص در بانک سوئیس.

سید علی‌اکبر محتشمی‌پور عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و حامی دولت بنفش (رئیس‌جمهور حسن) است.

علی‌اکبر محتشمی پور پسرعموی فخرالسادات محتشمی‌پور همسر مصطفی تاج‌زاده است. مصطفی تاج‌زاده در سال ۱۳۹۲ از داخل زندان ‌ستاد انتخاباتی برای حسن روحانی تشکیل داد! سبزی که بنفش شد...

فخرالسادات محتشمی‌پور دخترخاله حسین صفار هرندی معاون مدیرمسئول و سردبیر روزنامهٔ کیهان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت احمدی‌نژاد است!

علی‌ طباطبایی (داماد مصطفی تاجزاده و فخرالسادات محتشمی‌پور) نیز در کشور کانادا پرچم دولت آمریکایی بنفش را برافراشته نگاه داشته است!

http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=23177

https://goo.gl/qK3Lxi

/ 0 نظر / 26 بازدید